Лідери продажів

Виробники

Наші магазини

Наші магазини

Отримайте консультацію офтальмологів щоденно: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола 101, Медичний центр "ВІЗУС КІДС" (телефон для запису: +380660799204) та м.Івано-Франківск вул. Дністровська 16а 4поверх ТЦ "Горизонт" Медичний центр "Дитячий зір"тел для запису: (+380990503546)

Список товарів виробника Baush+Lomb

Компанія, яка майже 160 років виготовляє офтальмологічну продукцію, засоби контактної корекції зору, хірургічні та фармацевтичні препарати та поставляє їх на світовий ринок.

Baush+Lomb – компанія, яка майже 160 років виготовляє офтальмологічну продукцію, засоби контактної корекції зору, хірургічні та фармацевтичні препарати та поставляє їх на світовий ринок. В нашій країні Baush+Lomb відома завдяки якісним лінзам безперервного носіння, квартальним лінзам та засобам по догляду за ними.Щорічно американська компанія продовжує удосконалювати свої можливості, покращувати принципи виробництва, використовувати тільки інноваційні матеріали. . високий потенціал та можливості виробництва сприяють тому, що продукція компанії займає найвищі світові позиції серед подібних офтальмологічних засобів.  В Україні за популярністю Baush+Lomb займає друге місце після Ciba Vision.

Докладніше
на сторінку
Показані 1 - 12 із 16 пунктів
Показані 1 - 12 із 16 пунктів