Лідери продажів

Виробники

Наші магазини

Наші магазини

Отримайте консультацію офтальмологів щоденно: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола 101, Медичний центр "ВІЗУС КІДС" (телефон для запису: +380660799204) та м.Івано-Франківск вул. Дністровська 16а 4поверх ТЦ "Горизонт" Медичний центр "Дитячий зір"тел для запису: (+380990503546)

Список товарів виробника Sauflon

Компанія, що була заснована в Англії. Протягом свого існування компанія накопичувала власні інноваційні технології, розвивала матеріально-технічну базу, дбала про залучення найкращих спеціалістів.

Sauflon – компанія, що була заснована в Англії. Протягом свого існування компанія накопичувала власні інноваційні технології, розвивала матеріально-технічну базу, дбала про залучення найкращих спеціалістів. Саме тому сьогодні продукцію компанію знають і люблять у більшості країнах світу. Компанія займається виготовленням контактних лінз із різних матеріалів і з різними строками носіння. Sauflon також пропонує широкий вибір засобів для догляду за лінзами: розчини для чутливих очей, пероксидні системи, краплі та ферментні пігулки.


Докладніше
Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів