Лідери продажів

Виробники

Наші магазини

Наші магазини

Отримайте консультацію офтальмологів щоденно: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола 101, Медичний центр "ВІЗУС КІДС" (телефон для запису: +380660799204) та м.Івано-Франківск вул. Дністровська 16а 4поверх ТЦ "Горизонт" Медичний центр "Дитячий зір"тел для запису: (+380990503546)

Чистка контактних лінз

Чистка контактних лінз

Чистка контактних лінз

    Гігієна - це один з найбільш важливих факторів у запобіганні інфекції і інших проблем, здатних вплинути не тільки на здоров'я ваших очей, але і зір в довгостроковій перспективі.

   Нижче наведено відомості про те, що можна і чого не можна при очищенні ваших контактних лінз, cleaning your contact lensesа також причина всього цього ..

Як чистити контактні лінзи?

   Помитийте руки з милом і водою перед тим, як доторкатись до своїх контактних лінз.

   По можливості використовуйте бактерицидне мило і сушіть руки безворсовим рушником. Не можна користуватися милом, яке містить ефірну олію або запахи. Таке мило може викликати помутніння або залишити жирні плями на ваших лінзах.

   Завжди використовувати свіжий розчин для очищення контактних лінз.

   Не можна використовувати воду з-під крана, стерилізовану воду, сольовий розчин, фізіологічний розчин або зволожуючі краплі.

   Якщо ви протрете пальцями свої лінзи, промийте їх свіжим миючим розчином.

  Дослідження показали, що «протерти і промити» лінзи - це найкращий спосіб очистити контактні лінзи, навіть без миючого розчину для контактних лінз, який не передбачений для очищення після «протирання». Не можна торкатися нігтями своїх лінз.

Нігті не тільки можуть бути гострими, але під нігтями можуть бути мікроби і бруд.

  Промийте футляр контактних лінз свіжим розчином і залиште його перевернутим, щоб висушити.

   Чи не промивайте контейнер водою, яка може містити забруднення і мікроорганізми. Крім того, не залишайте контейнер поряд з санвузлом або у вологому місці, де можуть утворюватися нарости цвілі і мікробів.

   Інші способи зберегти контактні лінзи в чистоті:

    Не переливати очищающий розчин для контактних лінз в невеликий контейнер під час подорожей або з метою зберігання - стерильність розчину може бути порушена.
   Флакон з розчином повинен бути добре закритий кришкою. У використовуваний розчин не повинні потрапляти сторонні частинки.
    Міняйте контейнер для контактних лінз принаймні 1 раз в три місяці.
Ніколи не носіть контактні лінзи більше 30 днів після відкриття блістера.
    Уникати контакту лінз з димом та іншими забруднювачами, які можуть потрапити в очі і викликати роздратування і інфекцію.
  Завжди дотримуйте інструкції

  Інструкція, що додається до контактних лінз, контейнер і очищающий розчин, так само як і вказівки лікаря-офтальмолога, допоможуть вам належним чином доглядати за контактними лінзами.

  В кінцевому підсумку, ваш лікар-офтальмолог - це ваш помічник в підтримці здоров'я очей і хорошого зору. Щорічно відвідуйте лікаря-офтальмолога для підтримання належного догляду за контактними лінзами та збереження здоров'я очей.

Оставить комментарий

* Имя:
* E-mail: (Not Published)
   Сайт: (Site url withhttp://)
* Комментарий:
Капча