Лідери продажів

Виробники

Наші магазини

Наші магазини

Отримайте консультацію офтальмологів щоденно: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола 101, Медичний центр "ВІЗУС КІДС" (телефон для запису: +380660799204) та м.Івано-Франківск вул. Дністровська 16а 4поверх ТЦ "Горизонт" Медичний центр "Дитячий зір"тел для запису: (+380990503546)

Догляд за контактними лінзами: оптимальне використання контактних лінз

Догляд за контактними лінзами: оптимальне використання контактних лінз

Догляд за контактними лінзами: оптимальне використання контактних лінз:

Контактні лінзи - це медичний виріб, схвалене і регульований Управлінням з контролю за лікарськими засобами, тому з ними важливо поводитися обережно.

Нижче викладені короткі відомості про використання  контактних лінз, що дозволяють забезпечити їх оптимальний термін придатності.

Дотримуватися графіка заміни лінз.

  Не носити лінзи більше рекомендованого терміну використання. Контактні лінзи виготовляються з різних матеріалів для різних цілей. Вони рекомендовані стосовно кожної окремої ситуації.

Контактні лінзи: поводитись з обережністю!

  Одноразові, м'які контактні лінзи можуть рватися. Будьте обережні. Якщо вони пошкодились, їх слід викинути. Крім того, не можна торкатися лінз нігтями. Вони не тільки можуть подряпати поверхню, але і занести різноманітні бактерії.

 Не можна нікому давати контактні лінзи

  Це потрібно не тільки тому, що можна передати бактерії від людини до людини, але і тому, що вони індивідуально підібрані для ваших очей і прописані тільки вам.

  Завжди використовувати свіжий розчин для очищення контактних лінз

  Не можна мити лінзи водопровідною водою. У водопровідній воді можуть міститися хвороботворні мікроби, та бактерії, що викликають інфекцію.

  Не можна облизувати контактні лінзи. У роті можуть міститися різні бактерії. У той час як багато хто з них є корисні для вашої системи травлення, вони небезпечні для очей.

Протирайте і ополіскуйте:

 За допомогою подушок пальців протирайте контактні лінзи в чистому розчині протягом 5-20 секунд, потім ретельно промийте в свіжому розчині. Дослідження показали, що очищення з ополіскуванням - це найкращий спосіб тримати контактні лінзи в чистоті, навіть якщо протирати без спеціальних пристосувань.

Тримайте в чистоті свої контактні лінзи:

   Промивайте контейнер кожен раз після використання, а потім покладіть його догори дном в сухому і чистому місці. Американська асоціація оптометристів рекомендує міняти контейнер контактних лінз кожні три місяці.

  Не можна спати в контактних лінзах, не призначених для пролонгованої носіння

   Контактні лінзи пролонгованої носіння виготовлені з використанням особливої ​​технології, що дозволяє лінзі пропускати більше кисню до очей. Коли ви спите і очі відкриті звичайні контактні лінзине пропускають достатню кількість кисню до ока.

 Це може привести до виникнення інфекцій, виразок, та вростання кровоносних судин в рогівку.

Прочитайте і дотримуйтесь інструкцій:

  Чітко дотримуйтесь інструкцій вашого лікаря-офтальмолога, рекомендацій на вкладиші в упаковку контактних лінз або інструкції, які ви отримуєте разом з упаковкою в салоні оптики, а також інструкції до очищуючого розчину і контейнеру. Всі ці кроки входять до поняття належного поводження з контактними лінзами і супутньою продукцією, які допоможуть зберегти здоров'я очей.

Оставить комментарий

* Имя:
* E-mail: (Not Published)
   Сайт: (Site url withhttp://)
* Комментарий:
Капча